Що краще: Таїланд чи Шрі-Ланка?

О, як часто ми роздумуємо і порівнюємо ці країни: де ж краще буде, а в чому різниця, що ж обрати… Давайте розбирати: Таїланд чи Шрі-Ланка?

 

Вартість поїздки
Неодмінно, одним з головних моментів вибору напрямку є вартість путівки. Порівнювати Таїланд і Шрі-Ланку лише за вартістю туру навряд чи коректно, тому що бюджет поїздки передбачає ще й витрати усередині країни на харчування, розваги і екскурсії. Можна з упевненістю сказати, що вартість турів наприклад  на Шрі-Ланку і  в Таїланд, приблизно однакові, за умови що обрані готелі подібного рівня обслуговування.
До позитивних аспектів Таїланду можна віднести те, що в цій країні, досить велика конкуренція за туристів, дуже велика кількість сучасних готелів. Але Таїланд ще виграє у Шрі-Ланки розвитком інфраструктури, хоча б тому, що туризм там розвивається вже більше 20 років, а на Шрі-Ланці бурхливий розвиток почався лише приблизно в 2009-2010 роках.

 

Кухня
Для багатьох туристів далеко не останню роль грає вартість і якість харчування. Особливо цим питанням цікавляться гурмани. З урахуванням того, що обидві країни знаходяться в Азії, кухні і в Таїланді,і на Шрі-Ланці мають багато схожого і відрізняються лише екзотичністю блюд. Тому обирати варто залежно від того, до якого харчування ви звикли? і чи відправляєтесь ви на відпочинок з маленькими дітьми.
Справа в тому, що для любителів європейської кухні більше підходять тайські курорти, на яких можна знайти знайомі страви відомих кухонь світу, в тому числі і української кухні. Для любителів екзотики краще підійде кухня на Шрі-Ланці. Там ви зможете спробувати  чимало блюд для гурманів, поласувати приготовленими за особливою рецептурою жуками, жабами та скорпіонами. Проте це все є і в Таїланді. А Шрі Ланка не пасе зараз задніх і активно розвиває свій ринок харчування, пропонує не тільки місцеві смаколики, також і європейську кухню. В багатьох готелях вже пропонують два меню. А от в місцевих тавернах навряд знайдете щось, окрім локальних страв.

 

Екскурсії
В плані екскурсій виграють курорти Шрі-Ланки. Хоча в Таїланді є багато пам’яток давньої  культури, де можна дізнатися багато цікавих фактів про мешканців давніх цивілізацій. Але все-таки на  Шрі-Ланці можна зануритися в світ сучасного екотуризму .Тут незрівнянно красива природа, маса національних парків, в яких живуть рідкісні і екзотичні тварини.
Якщо вам вдалося виділити на відпочинок лише тиждень, і ви бажаєте повністю побачити країну, Шрі-Ланка стане відмінним вибором. Тут можна на 1-3 дні взяти насичений екскурсійний тур, який дозволить подивитися практично весь острів. Безперечно, що концентрація пам’яток на квадратний кілометр в Таїланді більша, однак для того щоб побачити основні, треба витратити кілька тижнів через довгі  переїзди в різні райони.

 

Погода
При плануванні відпочинку важливо враховувати погодні умови. Шрі-Ланка і Таїланд мають гарний клімат для відпочинку цілий рік, але в конкретних районах цих країн погода в певні місяці року може бути сильно дощовою. Наприклад, на популярному південно-західному узбережжі Шрі-Ланки, де зосереджені майже всі великі курорти, класна погода  з грудня по квітень, хоча в липні і серпні також  буває відносно сухо.
Що стосується Таїланду, то на популярному острові Пхукет комфортна погода також спостерігається з грудня по квітень. На узбережжі Сіамської затоки, де знаходяться такі курорти, як Паттайя і Хуа-Хін, відпочивати можна практично цілий рік. Сезон дощів тут є, але все ж він не так яскраво виражений, як на Пхукеті. Якщо ж ви хочете поїхати відпочивати на острів Самуї, то як раз можна обирати літні місяці з травня по вересень.

Де відпочивати, вирішувати звичайно вам, але побувати і там, і там хоча б разок варто.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись