Що варто подивитися у В’єтнамі

В’єтнам – багатогранна і незвичайна країна, в якій є чимало унікальних місць, подібних яким немає більше ніде в світі. Перш за все, це дивовижна природа. У В’єтнамі на вас чекає неймовірна концентрація водоспадів, гір, лісів і приголомшливих краєвидів. Безумовно, сюди потрібно повертатися знову і знову, відкриваючи для себе кожного разу новий В’єтнам. Ми склали топ пам’яток, які варто відвідати у В’єтнамі.

Бухта Халонг

Це дійсно один з найкрасивіших куточків планети. Недарма бухта Халонг потрапила в список ЮНЕСКО. Знаходиться бухта на півночі країни в Тонкійском затоці Південно-Китайського моря і включає понад 3 тисячі скель, островів і скель з масою гротів, печер та інших дуже красивих природних об’єктів. У 2011 році бухту навіть внесли в список 7 нових чудес природи. Зрозуміло, з берега всієї краси не розгледиш, так що потрібно пройтися круїзом по бухті і обов’язково відвідати печери. Також рекомендуємо орендувати каяк і зробити самостійний тур по численних гротах і лагуах, яких в бухті більш ніж достатньо.

Національний парк «Фонг-Ня-Ке-Банг»

Це ще одна природна пам’ятка В’єтнаму, яка за своєю красою і масштабом не поступається бухті Халонг. Ось тільки говорять про неї за межами країни куди менше. Справа в тому, що для відвідувань даний парк відкрився тільки в 2011 році, тому ще не встиг стати туристичним місцем в звичному розумінні. Крім того, є в цьому парку одне місце, куди потрапляють тільки «обрані» мандрівники. Так, сам парк чудовий, тут маса мальовничих печер, просто запаморочлива природа і приголомшлива атмосфера. Однак головною визначною пам’яткою цього місця є печера Шондонг. Шондонг на даний момент є найбільшою печерою в світі, хоча відкрита вона була зовсім недавно – в 1991 році.

Хойан
На території Хойана нараховується понад 800 офіційно визнаних пам’яток архітектури, а саме місто внесене до списку ЮНЕСКО. Розташований він неподалік від Дананга, а фактично – Дананг плавно переходить в Хойан. При цьому різниця між містами колосальна. Якщо в Данангу є і висотні п’ятизіркові готелі, дорогі автомобілі та інші особливості пляжного курорту, то Хойан – це старе місто зі своєю особливою атмосферою і прекрасною архітектурою. Як і сотні років тому, вікна магазинів тут замикають дерев’яними віконницями, від більшості будинків віє старовиною і перебувати тут дійсно приємно. Це невелике містечко несхоже на більшість в’єтнамських населених пунктів.

Далат
Ще одне місто-пам’ятка, розташоване в горах за 135 км від Нячанга на висоті 1475 м. Це місто часто називають французькими Альпами. Перш за все тому, що побудоване він був французами у властивому їм стилі. Тут колоністи ховалися від в’єтнамської спеки. А клімат в Далаті дійсно куди більш комфортний, ніж в Нячангу, особливо влітку. У місті є декілька пам’яток, а в околицях на вас чекає просто приголомшлива природа. Рекомендуємо приїжджати в Далат на 2-3 дні.

Острів Фукуок

Тропічний рай в Сіамській затоці, який став найпопулярнішим курортом В’єтнаму завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури. Новий міжнародний аеропорт, сучасні готелі, чудові піщані пляжі, коралові рифи і дикі джунглі ідеально підходять для відпочинку після ансиченої культурної програми по країні.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись