Що подивитися і чим зайнятися в Греції

Багато хто любить Грецію, багато хто її просто обожнює. І говорять про міфічну атмосферу цієї країни. Все тут наповнене чарівностю, стародавніми пам’ятками: і скелі, і оливкові гаї, і острови, і море – це не можна описати словами, потрібно побачити. А ось декілька місць, які потрібно обов’язково відвідати:

Побачити руїни Олімпії

Місце, де почалися відомі Олімпійські ігри. Тут також знаходиться великий храм Зевса, який був реконструйований.

Афінський фестиваль

Щоліта в Афінах проходять концерти і театральні постановки, серед яких обов’язково старогрецькі трагедії. Це найпопулярніша культурна подія країни, і якщо ви зможете заїхати в Афіни з червня по кінець вересня, ви побачите, наскільки пишаються своїм минулим греки.

Гора Олімп

Батьківщина стародавніх богів. Звідси вони контролюють життя смертних. Підйом на гору Олімп починається від міста Літочоро. Прогулянка на вершину буде напруженою і містичної. Ви зрозумієте, чому стародавні греки думали, що саме з цієї гори боги управляли землею.

Пройдіть пішки по самарійській ущелині

Для любителів активного відпочинку це – мила справа. Хоча це і напружене дійство, проте охочих багато: ущелина Самарія гарантує гарні пейзажі, фантастичні можливості для фотографії і хороший фітнес.

Печера Меліссані (острів Кефалонія)

Коли ковзаєш ультрамариновою поверхнею озера в човні, важко не прийти в захват від магічних властивостей води і оточуючих монументальних стін.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись