Що подивитися в Леві (Фінляндія)?

Леві вважається кращим гірськолижним курортом Фінляндії. Тут можна випробувати весь спектр лапландської екзотики. Ми вирішили підібрати для вас місця, які обов’язково потрібно відвідати.

Снігове село Лайн

Екскурсія в село Лайн буде цікавою і захоплючою. Дивина в тому, що Снігове село, іменоване невигадливо Snow Village, щороку відбудовується заново. На території діти зможуть помилуватися крижаними скульптурами, які встановлені всюди. Будівель в селі небагато – всього дві. Одна з них – справжній діючий готель на 30 номерів різного рівня комфорту. Всередині і зовні все зроблено з льоду і снігу, коридори красиво підсвічуються, в стінах вирізані зображення і візерунки, встановлені фігури тварин з льоду. Бажають переночувати отримують спальний мішок.

Ферма Санти

Гуляючи в околицях Леві, відвідайте невелику ферму Санта Клауса – «Santa’s Pet Farm». Вона розташована біля підніжжя гір, в прекрасному мальовничому місці для сімейних прогулянок. Це затишне містечко порадує різноманіттям ручних тварин, годувати і гладити яких сподобається будь-якій дитині. У різдвяний період сам Санта Клаус відвідує свої володіння. Він із задоволенням приймає в затишному будинку всіх бажаючих, пригощає теплими напоями і пряниками, йому допомагають моторні ельфи. А якщо ви зупинилися в околицях Леві, запросити новорічного чарівника можна до себе додому за певну суму. Правда, візит триватиме лише 20 хвилин.Бажаючих порадувати своїх дітлахів багато.

Kid’s  Land

В Леві є дитяча зона Kid’s  Land, вона розташована на горі, тому добиратися до неї не всім зручно. Але знаходиться в самому центрі курорту – це великий плюс. Перевага ще і в тому, що всі розваги в парку абсолютно безкоштовні і орієнтовані як на малят, так і дітей старшого віку. На території працюють аніматори, які заманять дітей в цікаві ігри. Кожен день тут проводяться активні заходи. Це і гри з м’ячем, і перегони на санчатах, і пошуки сюрпризів від сніговика в лісових заметах. Конкурси розробляються для різних вікових груп, а всі учасники отримують нагороди. Якщо пощастить, діти зустрінуть Росомаху – в деякі дні він ходить по території. Загалом, дітям тут буде цікаво в будь-який день. Крім заходів, в парку їх чекають гойдалки, дві бугельні траси для малюків, підйомники для початківців.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись