ТУРИСТІВ БУДУТЬ ВИГАНЯТИ З ВЕНЕЦІЇ ЗА ПОГАНУ ПОВЕДІНКУ

Влада Венеції також вводять штрафи до 500 євро для тих, хто “будь-яким чином забруднює громадські місця”.

Відвідувачі, заскочені за перекусом, загорянням або купанням в венеціанських каналах, ризикують бути вигнаними з міста і отримати заборону повернутися. Такі пункти прописані в недавно прийнятих правилах, спрямованим на приборкання “некерованих” туристів.

Венеція залишає за собою право карати невихованих відвідувачів так само, як поліція карає футбольних хуліганів: наказом, що забороняє їм повертатися на місце злочину. Влада також вводять штрафи до 500 євро для тих, хто “будь-яким чином забруднює громадські місця”.

Нові правила, затверджені міською радою в середині травня 2019 року, поширюються на всі охоронні ЮНЕСКО райони Венеції, включаючи історичний центр, лагуну і все її острова. Вони також діють в аеропорту міста, на залізничному вокзалі і в пасажирському порту також і в громадському транспорті.

Читати також: Що подивитися в Болгарії

Купання, дайвінг або плавання в будь-якому з каналів міста суворо заборонено, як і ходити без сорочки або носити тільки купальник – в тому числі, в приватних човнах або транспортних засобах. Вживання алкоголю на вулиці не допускається з 20:00 до 8:00, випускні вечори або інші групові свята на відкритому повітрі дозволені тільки протягом дня або у вихідні.

Інші карні види поведінки включають пікніки в громадських місцях, закріплення висячих замків на мостах, сидіння на сходинках мостів, перед вітринами магазинів і в будь-якому іншому місці, де людина завдає шкоди або заважає іншим. Влада буде особливо пильно стежити за порушеннями щодо церкви, археологічних пам’яток та інших історичних об’єктів.

У правилах також міститься заклик до власників ресторанів і магазинів надавати контейнери для сміття і замінювати пластикові контейнери здатні біологічно руйнуватися альтернативами під страхом позбавлення ліцензії на строк до 15 днів.

Мер Луїджі Бруньяро, який ввів ряд постанов, спрямованих на регулювання масового туризму в Венеції, назвав останні правила “відправною точкою для всіх”. Серед інших заходів – турнікети в історичному центрі і вступний внесок для екскурсантів, який почав діяти з травня 2019 року.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись