Як швидко вивчити англійську для подорожей

Лондон

Поїздка за кордон – один з кращих способів відпочинку. Значно полегшити життя під час подорожі може англійська мова, адже вона використовується практично в кожній країні. Знання англійської мови дає вам ряд переваг: вона виручить в складній ситуації, наприклад, якщо ви заблукали в чужому місті чи вам потрібно звернутися за медичною допомогою; допоможе вам заощадити на ціні квитків, готелів і на ринку; дозволить вам самостійно планувати свою поїздку, не прив’язуючись до маршрутів туристичних фірм.

Як швидко вивчити англійську мову для подорожей і чому приділити максимум часу – про це ми розповімо вам в нашій статті.

1. Виділіть хоча б 1 годину в день на заняття

Найкращий спосіб швидко вивчити англійську перед поїздкою – це приділяти навчанню щодня не менше 1 години. Якщо ж у вас напружений робочий графік, то варто займатись хоча б 30 хвилин на день, а на вихідні збільшувати час до 1-2 годин.

Английский для путешествий

2. Займайтеся з викладачем, якщо є така можливість

Якщо ви не обмежені у фінансових можливостях, Також було б добре займатися з викладачем англійської, якщо у вас є для цього фінансові можливості. Викладач з досвідом складе для вас відповідну програму навчання, щоб ви могли освоїти англійську якомога швидше, і дасть професійні рекомендації. Також з ним ви зможете практикувати теоретичні знання.

3. Беріть уроки у носія мови

Якщо ви збираєтеся вирушити в англомовні країни, можете спробувати позайматися з носієм мови з конкретної країни. Так ви не лише підтягнете свій рівень англійської, а й зможе дізнатись цікаві подробиці про культуру та звичаї країни, що також буде вам корисно для подорожі.

 

4. Відвідуйте розмовні клуби англійської мови

Перед поїздкою вам необхідно підтягнути розмовну англійську мову, тому корисно буде хоча б декілька разів відвідати заняття у розмовному клубі. Зазвичай там обговорюються найрізноманітніші теми і на подібних зустрічах часто присутні носії мови, що допоможе вам краще розуміти мову на слух.

5. Позначте слова, які вам необхідно буде вивчити

Вирішивши вивчити англійську для подорожей самостійно, подумайте, чим ви будете займатись у поїздці, по яких країнах будете їздити і які туристичні місця відвідаєте. При цьому корисно згадати, як ви подорожували у власній країні, які фрази використовували, роблячи покупки у магазинах, при бронюванні житла і на екскурсіях. Можна виписувати потрібні слова українською мовою, а потім перекладати їх на англійську мову і завчати, оскільки саме така лексика вам знадобиться і за кордоном.

Английский для путешествий

6. Користуйтеся тематичними розмовниками
Це завжди корисно, але потрібно робити це не під час самої поїздки, коли ви обмежені у часі, а заздалегідь при підготовці. Ви можете читати вголос діалоги, дивитись, як формуються речення, які слова використовуються при цьому. Найголовнішим при цьому є вивчення корисних фраз з розмовника напамять, які допоможуть вам орієнтуватися в місті, їздити в транспорті і робити замовлення у ресторанах і кафе.

7. Подумайте про безпеку
Заздалегідь варто продумати, які непередбачувані ситуації можуть з вами трапитись за кордоном, і вивчити фрази, потрібні для прохання про допомогу. Якщо ви берете уроки у викладача, то попросіть його навчити вас таким фразам. Їх потрібно вивчити назубок, оскільки вони можуть убезпечити вас від проблем в незнайомій країні і навіть зберегти життя.

Английский для путешествий

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись