Алгарве: кращі пляжі Португалії

Алгарве – провінція на півдні Португалії. Її з одного боку захищають від холодних вітрів скелі, а з іншого – зігрівають теплі течії Атлантики. Тут 150 кілометрів піщаних пляжів, які не бувають переповнені туристами.Багато з них нагороджені Блакитним прапором – міжнародною відзнакою, яку отримують найкращі пляжі світу. Але ми вважаємо, що в Алгарве найкращий обрати просто неможливо. В кожний з них закохуєшся з першого погляду і назавжди.

Прайя-ду-Каштележу, Бордейра та Монте-Клерігу, що знаходяться на півночі від миса Сао-Вісенте – наймалолюдніші з усіх пляжів. Тут буває вітряно. Тому підготуйтеся, бо “Звіяні вітром” – то роман не про Португалію.

Алгарве
Бордейра

Прайа-душ-Бейжинюш чи Пляж для поцілунків. Тут скелі, що поросли тим’яном та лавандою, створюють навколо романтично-інтимну атмосферу. На жаль, через відсутність рятувальних постів та кам’янисте дно, купатися на пляжі не зовсім безпечно. Але, який вид!

Прайа-душ-Бейжинюш

В селищі Праіня є невеликий, але мальовничий пляж з бухтами. Його особливість у скелях чудернацької форми, які добре захищають місцину від вітру. Спуститися до цього закуточка можна по дерев’яних сходах чи на ліфті, який належить ресторану, що знаходиться нагорі.
В сезон тут є рятувальники.

Португалія пляж
Праіня

Пляж Вале Азиняга – це дике та важкодоступне місце заховалося під нависаючою стіною миса. Потрапити сюди можна з сусіднього популярного пляжу Канейруш тільки під час відливу. Саме у відлив тут стають доступними гроти в скелях, коли ж приплив – піщана смуга зменшується вдвічі.

Пліжі Португалії
Вале Азиняга

Пляж Карвуейру – міський і комфортний пляж, що має Блакитний прапор. Знаходиться відразу біля центральної площі однойменного селища. Тут добре розвинена інфраструктура, і не потрібно долати стрімкі підйоми та схили, щоб дістатися пісочку. Пообідали морепродуктами в місті, з тераси кинули рушник і одразу засмагаєте.

На Карвуейрі ви побачите багато яскравих рибальських човнів. Зранку вони вивантажують улов до місцевих ресторанів, а після обіду залюбки вивезуть на екскурсію до печер та гротів навколо.

Пляж Карвуейру

Пляж Алвора теж має Блакитний прапор. Дуже затишний та комфортний. З-поміж інших його вирізняють жовті вапнякові скелі. Вздовж узбережжя тягнуться міські будинки, в тому числі є кілька невеликих готелів та ресторанів.

Пляж Алвора

В Алгарве є ще багато важко- та легкодоступних пляжів, в оточенні скель чи лісів, на березі океану чи ріки. З різними назвами – смішними, як то пляж Картопля чи Лялька, з простими – Нова чи Вау, з такими, що, в принципі, неможливо вимовити. Але від кожного з них ви затамуєте подих.

Річковий пляж Ангриня
Пляж Кордоама
Пляж Барранку даш Канаш

Найближчий аеропорт до Алгарве знаходиться в місті Фару, відстань приблизно 34 кілометра. Якщо ж ви прилетите до Лісабону, то в провінцію зручно дістатися потягом чи автобусом за 3.5 години.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись