Майорка. Свято, яке завжди з тобою

«Свято, яке завжди з тобою» – ми не погоджуємося з Хемінгуейем, бо вважаємо, що це не про Париж, а про Майорку.


Коли б ви не приїхали на острів, потрапите на свято: гуляння з приводу збору оливок чи винограду, ярмарок мигдалю, морепродуктів та ковбаси, фестиваль петрушки, абрикосів, вина та ліхтарів, історичні карнавали, музичні концерти, раллі, регати тощо.

Якщо «герой» святкування, наприклад, абрикос, то на головній площі ви скуштуєте пироги, варення, паелью, конфітюри та мармелади. Вгадайте з чого.

Ресторани теж долучаються, тому в меню ви зустрінете абрикосові салати, мохіто та печені.

Якщо вже заговорили про їжу, то на Майорці радимо спробувати паелью, тапаси, звичайно ж, свіженькі морепродукти. На десерт – “Ін сей мада” (традиційний пиріг із листкового тіста).

Бокальчик Кави зробить день ще більш приємним. Так-так, на Майорці все на стільки круто, що навіть Кава – це ігристе вино.

Туристи кажуть, що на острові неймовірно смачні овочі та фрукти, тому радимо, окрім ресторанів, зазирнути і на місцеві базари.

На Майорці смачно. Ви це вже зрозуміли. Але там ще й гарно, в усіх сенсах. Естети будуть у захваті і від краєвидів, і від архитектури. На острові – гори, пляжі, лагуни, парки, апельсиново-мандариново-лимонні гаї та оливкові сади.

Читати також: Калабрія. Їхній символ – гострий перець

40% відсотків острова займають плантації саме оливок. Перші садженці сюди завезли греки, але тут вони здобули оригінальну форму. Стовбури стали хвилястими та переплілися між собою. На них, напевно, теж вплинула острівна атмосфера постійного свята.

Пальма – місто, яке ніколи не було зруйноване, тому тут можна зустріти поєднання різних стилів та культур. На вулицях арабські тераси та акведуки поєдналися з готичними соборами.

Територіально острів, поділений на німецьку та англійську частини. У минулому столітті, під час туристичного буму, доходило до сутичок між народами. Німеччина навіть замислювалася про купівлю Майорки. На острові досі лишається такий фактичний розподіл.


150 років тому на Майорці проклали залізну дорогу. Місцеві жителі її використовували для транспортування цитрусових та фініків. А зараз старий трамвайчик возить туристів між гірських перевалів.

Читати також: Ізмір – бурхливий потік

 

 

Спробуйте знайти на острові підземне озеро у печерному комплексі Дракону. Там влаштовують шоу класичної музики. На традиційних іспанських човнах пропливають музиканти та грають на народних інструментах. В одному з човнів встановлено справжнє фортепіано.

Пляжів на Майорці більше двохста, обрати за смаком є з чого.

Кало-дес-Моро дуже популярний серед відпочивальників, тут драйв та багато людей.

Поряд знаходить Кала С’Алмунія, але тут спокійніше. Цей затишний пляж знаходиться в бухті. Можна попірнати зі скель чи поплавати з маскою.

Мілководний Кала Мондраго ідеальний для відпочинку родин з дітьми. А на Плайя-де-Форментор мілко навіть в п’ятистах метрах від берега.

Якщо ж потребуєте усамітнення, для вас – Кала Баркес. Цей пляж заховався в бухті серед гротів, печер та гірських струмків. Він вас зачарує красою.
Насолоджуйтеся.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись