Топ пляжів Мадейри

Мадейра – португальський острів з доісторичною природою. Але і пляжі там не пасуть задніх. Обирайте на свій смак і гайда!

Prainha

Маленький природний пляж з усіма необхідними зручностями знаходиться в східній частині Мадейри. Поруч є парковка і бар, де, крім напоїв і страв, ви зможете взяти шезлонг та парасольку. Також на пляжі встановлений відкритий душ, роздягальня і туалет. Тут поступовий вхід у море, чиста вода і зовсім немає каменів, що супер круто для дітей.

Porto do Seixal

Ще один з кращих пляжів Мадейри, вкритий піском. Чорне узбережжя приваблює туристів своєю красою і екзотикою. Тут абсолютно не розвинена інфраструктура, немає ні душа, ні туалету, ні лежаків. Але які краєвиди… Знаходиться острів на північному узбережжі Мадейри, Атлантичний океан тут кристально чистий і спокійний. Пляж оточують високі скелі, покриті зеленими рослинами – саме цей вид і заворожує.

Porto do Seixal- ідеальне місце для охочих зробити гарне фото на пляжі Мадейри або для романтиків, які можуть годинами спостерігати за красою природи. Для туристів, які звикли відпочивати в комфорті, це місце не підходить.

Machico

Machico – кращий пляж Майдера, створений руками людини. Засипаний золотим піском, широкий, оточений величними скелями він не може не привертати увагу туристів. Тут добре розвинена інфраструктура: крім стандартних кафе і ресторанів, тут є торговий і спортивний центр, де можна відвідати розважальні заходи або  активно відпочити.

На цьому піщаному пляжі зручний, поступовий вхід у воду. На жаль, тут немає окремої зони для дітей, але сюди  приїжджають дуже багато туристів з маленькими мандрівниками.

Calheta

Один з найбільш спокійних піщаних пляжів знаходиться на західному узбережжі Мадейри. Великі хвилі тут рідкість, а золотий пісок завжди теплий і чистий.

На Calheta немає проблем із комфортом: за невелику плату тут можна орендувати шезлонг і парасольку, насолодитися сеансом хіромасажу, поїсти в кафе або ресторані. З мінусів – відсутність душа і туалетів (тільки платні в закладах неподалік). Можна відпочивати з дітьми.

Ponto da Cruz

Всі мандрівники, один раз побувавши на цьому пляжі Мадейри, радять приїхати сюди іншим. Тут абсолютно немає інфраструктури. Сюди досить складно доїхати, навколо тільки скелі і хащі, а дороги виключно ґрунтові. Але всі ці недоліки тьмяніють у порівнянні з унікальними пейзажами – чого вартий один вид чорного піску на тлі зарослих скель.

Приїжджати на цей пляж варто тільки добре підготовленим. Обов’язково візьміть з собою їжу, воду і сонцезахисні засоби, бо до найближчого магазину пішки не дійти. Понто да Крус не дуже підходить для відпочинку з дітьми.

Formoza

Формоса знаходиться в невеликому містечку Фуншал. Він наділений не тільки званням одного з найкращих пляжів Мадейри, а є найбільшим на всьому острові, довжина узбережжя в цій ділянці становить майже кілометр.

Покриття пляжу – різноманітне. Біля самої води він чорний, піщаний, трохи далі – гальковий, а над самою дорогою узбережжя повністю вкрите камінням. На пляжі є всі необхідні зручності: парковка, колонки з питною водою, кафе, шезлонги і парасольки. Душа і безкоштовного туалету на пляжі немає – тут на допомогу приходять навколишні заклади. У 10 хвилинах їзди знаходиться великий гіпермаркет.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись