Закінф. ТОП найкрасивіших пляжів

Закінф чи Закінтос – грецький острів, який оспівував сам Гомер та називав його «потопаючим у смарагдових лісах». Привертаємо до острова особливу вашу увагу, бо цього літа туди відкривають прямі чартерні перельоти з Києва. Тому для українців з’явився ще плюс один зручний напрям для відкриттів.Природа острова схожа на п’янкий, але корисний коктейль. Наче в трикольоровий напій бармен додав свіженьку оливку, а край склянки прикрасив долькою апельсину. Зелена масна смуга – розкішні сосни, виноградники, апельсинові і, звичайно ж, оливкові сади. Синя – бурхливі та солонуваті хвилі Іонічного моря. Золотисто-біла – молочні скелі з прошарками піщаних та галечних пляжів.

На Закінфі немає особливо визначних історичних пам’яток. Але, якщо дуже захочеться подивитися щось рукотворне, то на острові є і таке. Наприклад, середньовічна маленька церква, залишки древнього храму Діонісія, жіночий монастир. Також можете зайти в музей Візантійського мистецтва та поїхати до містечка Аргассі дивитися на залишки старого мосту.

Що ж стосується природи, то кожна ваша світлина, зроблена на Закінтосі, буде схожа на листівку.

Називаємо ТОП найкрасивіших місць острова.

Пляж Навагіо, до якого можна потрапити тільки з моря. Тут в центрі піщаного пляжу знайшов вічний спокій затонулий човен контрабандистів. Можете полежати на березі, але туристи, щоб побачити фантастичні краєвиди, піднімаються на скелі.

Читайте також Про ще один нереально гарний грецький острів Крит


Блакитні печери
– комплекс з білосніжних гротів та кам’яних арок. Найвідоміша з печер знаходиться на мисі Скінарі. Вода в гротах містить велику кількість кальцію та мінералів, тому купання там і приємне, і корисне.

Гарний та спокійний пляж Геракас став улюбленим місцем не тільки для туристів, а і для морських черепах Каретта-каретта. Саме тут вони відкладають свої яйця.
Лаганас – ще один пляж, який для себе обрали черепахи. Ці території визнані заповідними зонами, тому щоб не лякати тварин, тут заборонені водні види спорту. Сюди їдуть за релаксом без метушні.

Цивілі – ось де, в оточені виноградних та оливкових плантацій, можна погаласувати. Цей курорт знаходиться в кількох кілометрах від Закінфа. Тут багато нічних клубів та ресторанів. Як раз, на Цивілі ви зможете позайматися віндсерфінгом чи покататися на водних лижах.

Серед білих скель ви знайдете пляж Мітрос з унікальним і також білим піском.

Від Закінфа ходить паром на інший не менш гарний острів. Кефалонія – загадковий куточок Греції, де в горах ростуть реліктові сосни.

Також зверніть увагу на крихітний острів Камея. Тут знаходиться пляжний клуб Zante Island і по сумісництву найпопулярніше місце для весільних церемоній. Якщо ж ви вже щасливо одружені, то все одно прогуляйтеся на нього. Острів з портом Агіос Состіс з’єднує дерев’яний місток.

Цей список краси не є вичерпним. На Закінфі та околицях ви легко знайдете ще з десяток пречудових пляжів. Варто тільки озирнутися навколо.

Вартість літнього відпочинку на Закінтосі за 7 ночей для 2 дорослих

Pantheon Hotel
7 ночей, сніданки = 26150 грн

Argassi Beach Hotel
7 ночей, сніданки = 26266 грн

Astir Beach (Laganas)
7 ночей, сніданки = 28756 грн

Matilda Hotel
7 ночей, сніданки+вечері = 28973 грн

Marelen Hotel
7 ночей, сніданки+вечері = 30269 грн

Koukounaria Hotel & Suites
7 ночей, сніданки+вечері = 31223 грн

Astir Palace
7 ночей, сніданки+вечері = 32946 грн

Planos Beach Hotel
7 ночей, сніданки+вечері = 33005 грн

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись